Warszawskie Targi Pracy IT 2018 ruszają już 7 listopada!

Targi Pracy

Przyjdź na Targi Pracy IT 2018 i porozmawiaj z czołowymi pracodawcami obszaru informatyki, elektroniki i data science! Mobiletrends objęło wydarzenie swoim patronatem.

Tegoroczna edycja odbędzie się w listopadzie, w kilku terminach, na największych warszawskich uczelniach: UW, PW, PJATK, WAT oraz SGGW. Wydarzenia dedykowane są studentom oraz absolwentom kierunków związanych z informatyką, elektroniką, telekomunikacją, data science i metodami ilościowymi.

Każdy, niezależnie od poziomu doświadczenia znajdzie coś dla siebie – oferty pracy, praktyk, czy też staży. Wydarzeniom towarzyszy publikacja – „Tutorial Kariery IT”, która ma na celu wsparcie rozwoju kariery w branży IT. Wydawnictwo dostępne będzie w formie papierowej i elektronicznej na stronie: www.TutorialKarieryIT.pl.

Wcześniejsza rejestracja w bazie uczestników Targów wiąże się z przekazaniem CV wszystkim wystawcom, a także wzięciem udziału w specjalnym konkursie. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie www.TargiPracyIT.pl

Harmonogram Targów na kolejnych uczelniach prezentuje się następująco:


  
  
. .